Aktyvios ir įdomios pramogos Kaune

Norite gerai pasilinksminti, tačiau nežinote tiksliai, ką jums gali pasiūlyti gimtadienis Kaune? Dabar tikrai galite gauti įdomių pasiūlymų – kuomet bus jūsų gimtadieni diena, vietoj to, kad su draugais nueitumėte į barą ar piceriją, galite sugalvoti šį bei tą originaliau – pažaisti lazeriais. Dabar yra sukurtas naujas žaidimas, kuris vadinamas Lazertonu. Čia dalyviai bus paskirstyti į komandas ir šaudysis lazeriais – tai tikrai labai įdomus ir linksmas žaidimas, ne gana to, kad toks žaidimas nėra pavojingas, tad jums tikrai neskaudės.

Lazeriai Kaune yra dar gana nemaža naujovė, tačiau nesistebėkite, kad kainos nėra labai didelės – galite gauti kuponą, arba galite tiesiog susirinkti didesnę grupę žmonių ir iš tikrųjų pašaudyti lazeriais labai pigiai, tad neabejokite – jums tai patiks ir norėsite čia sugrįžti dažniau. Gausite malonaus azarto, pabėgiosite ir šis malonus adrenalinas be jokios abejonės nepaliks jums jokių problemų – jausitės atgiję ir gerokai pralinksmėję.

Ne gana to, kad lazertonas gali būti žaidžiamas tiek ir atviroje erdvėje, jeigu oras yra pakankamai geras, tiek ir tamsioje, įspūdingais efektais papuoštoje uždaroje erdvėje. Kuo daugiau draugų pasikviesite kartu žaisti lazertoną, tuo vis pigiau jums jis kainuos. O pailsėti visuomet galite šalia esančiame poilsio kambaryje, kuriame nereikės nieko pirkti – atsineši galite ir savo maistą bei gėrimus.

Leave a Reply