Aprangos kodas: juoda – balta

Klaidingai suvokiama, jog spalvos juoda ir balta net nėra vadinamos spalvomis. Taip, tai pačios tikriausio spalvos, kurios yra nusipelniusios šio pavadinimo. Drabužiai, lygiai taip pat su šiomis spalvomis dažniausiai yra netinkamai siejami. Balta spalva – vestuvių suknelė ir daugiau nieko. Juoda spalva – gedulo. Tačiau ką mes dar galime pamatyti?

Balta spalva – būk kasdien pasipuošęs

Asmenys kurie niekada ant savo kūno nedėvėjo baltų drabužių, galbūt niekada nesumąstė, kaip ši spalva keičia išvaizdą. Tai bene viena iš labiausiai puošiančių spalvų. Baltos stilingos suknelės gali papuošti kiekvieną merginą. Ir nereikia laukti vasaros – ji puikiai atrodys ir rudens metu. Paprasčiausiai, ši spalva daug kas asocijuojasi su tuo, jog drabužį reikės labai prižiūrėti. Išties, išsipurvinti labai paprasta, tad kartais užsidėjimas baigiasi nespėjus net išeiti iš namų. O kaip balti marškinėliai? jie laikomi oficialia apranga, be kurios nebūtų telpama į jokius rėmus. Nebijokite baltos spalvos, nes ji padeda sukurti labai tvarkingo ir gražaus žmogaus įspūdį.

Juodos spalvos magija…

Juoda spalva ir kasdienybėje yra kur kas labiau mėgiama nei balta. Koks didžiausias privalumas – tinka bet kur ir bet kada, ir bet su kuo. Kodėl merginos nebijo pirkti ryškiai rožinių batelių? Sako – apsirengsiu juodai ir bus labai gerai. Sakoma, jog žmonės nuolat besirengiantys juodai kažką bando paslėpti, tačiau nereikia būti tokiems įtariems. Vyriški megztiniai, pavyzdžiui, labai dažnai būna juodi. Tačiau tai nėra būtinybė, paprasčiausiai tai praktiškumas. Tuomet drabužio nereikia taip saugoti, o juk kiekvienas žino, kokie vyrai kartais gali būti teplūs.

Aprangos kodas yra nustatomas pačių žmonių. Net patys nežinodami jie diktuoja ir įvardina tai, kas yra tinkama ir kas yra vengtina. Balta ir juoda spalvos nepelnytai išbraukiamos iš paletės (ypač balta). Nebijokite būti kitokie. Juk vasara jau ant nosies, o kas gali labiau papuošti žmogų, jei ne baltos kelnės, kurios šiuo metu yra tokia retenybė. Buvimas originaliu yra pagirtinas. Būkite būtent tokiu.

 

Leave a Reply