Atsakingas skolinimasis

Pinigai valdo mūsų gyvenimą. Išties sunku įsivaizduoti, kaip reikia žengti tinkamą žingsnį be jų. Vienoje reklamoje sakoma: “Manau pinigai skirti valdyti žmonėms. Pasistengsiu gyventi be jų”. Mintis ir tiksli ir teisingai. Juokingiausia, jog šita reklama stengėsi paveikti žmonės, kad jie pasinaudotų paskola. Taigi tam tikra prasme, labai gražiai sužaisdama žmogaus psichologija – reklama paskatino pasinaudoti greitųjų kreditų teikiamomis paslaugomis.

Reklama mus veikia daug labiau, nei kartais mes galime pamanyti. Kiekvienas mūsų žingsnis yra fiksuojamos tam tikros informacijos, kuri yra mus peveikusi, tačiau žaidimas tame, jog mes to nesuvokiame. Kreditai stengiasi žaisti švarius žaidimus. Jie ne tik pasako procentus – oficialiuose firmų tinklapiuose galite naudodamasi patogia skaičiuokle sužinoti, kiek pinigėlių jums galiausiai teks grąžinti. Viskas tiesiai šviesiai, tačiau keisčiausia, kad daugeliui dar vis per daug sudėtingai. Paprasčiausiai prieš skolindamiesi pabandykite susiskaičiuoti kokią pinigų sumą turėsite grąžinti. Jei suma jus gąsdina, tuomet paskolos paprasčiausiai visi neimkite.

Greitos paskolos jokiu būdu negali būti impulsyviai priimtas sprendimas. Apie jį reikia galvoti kurį laiką, bandyti surasti pliusus ir minusus. Galiausiai, nepamirškite pasitarsi su šeima. Jei gyvenate tik sau, tuomet gal būt išties, turite vienintelis priimti teisingą sprendimą, kadangi pinigus jums teks grąžinti. Tačiau štai, jei namų biudžetas yra dalinimas su kitais šeimyniškiais, tuomet negalima priimti tokio sprendimo lyg jis būtų vienintelis jums aktualus. Pinigai ir juolab skolos yra toks dalykas su kuriuo žaisti nesinori, nes galima labai rimtai įklimpti.

Greitos paskolos yra išties labai greitos, nes jūsų kišenę gali pasiekti vos per kelioliką minučių. Tačiau nepriklausomai nuo to, kad ji taip greit atsiduria jūsų taupyklėje nepamirškite, jog apsvarstymo laikotarpis turi būti kur kas ilgesnis. 

Dažnai per televizorių tenka matyti įvairias laidas, kuriose socialiai remtini žmonės sako, jog naudojosi paskolomis ir įklimpo į dar didesnę bėdą. Tokiomis paslaugomis naudojasi tikrai ne tik tokie žmonės, kurie sunkiai susimoka sąskaitas. Jomis džiaugiasi ir tie, kuriems pritrūko papildomų pinigėlių iki linksmos kelionės į užsienį. Kodėl jie nebijo skolintis? Nes žino, kad gebės grąžinti. Kartais pinigėlių išties yra, tačiau tuo metu, reikiamu metu, jų gauti paprasčiausiai neišeina.

Ar norima imti paskolą reikia nuspręsti jums patiems. Tiesa, pirmą kartą kreditas nemokamai – labai dažnas pasiūlymas, tad kartais kuomet taip reikia pinigėlių galime džiaugtis galėdami pasipildyti kišenę papildomai litais. Svarbiausia, nesielgti impulsyviai, nes tai labai dažnai nuveda link papildomų problemų.

Solinkitės, tautiečiai, tik tada, kai žinote, jog pinigus gebėsite grąžinti. Tai geriausiai gali nustatyti finansininkas, kuris mielai įvertinęs jūsų situaciją bandys atvesti į doros kelią. Klausykite profesionalų ir gyvensite be papildomų finansinių problemų.

Leave a Reply