Keli vertingi patarimai apie keliones studentams

Jau esu parašiusi ne vieną straipsnį, kuriame pateikiau ne vieną patarimą norintiems keliauti, šiame straipsnyje pateiksiu dar keletą patarimų būtent skirtus studentams. Jau žinome, kad pigus skrydziai būna bet kuriuo metų laiku, tiesiog reikia mokėti jų ieškoti, gana dažnai žvalgytis po aviakompanijų pasiūlymus. Kaip ir minėjau, yra krūva patarimų, kurių patartina laikytis net prieš ketinant pirkti bilietą (tokie kaip: pasitikrinti ar jūsų asmens tapatybės kortelė ar pasas galioja dar ne mažiau kaip 6 mėn iki skrydžio; perkant bilietą įsitikinti, kad nurodyta lėktuvo bilieto kaina yra galutinė, nes pridėjus papildomus mokesčius, tokius kaip draudimas, administravimo mokestis, bilieto kaina gali išaugti 2  ar net 3 kartus nuo pradinės kainos; taip pat yra krūva patarimų ir pasirenkant viešbutį – čia jau atskira tema, apie kurią jau esu rašiusi). Taip pat, yra tam tikri patarimai kaip pvz šeimom keliaujantiems su vaikais, ar keliaujant didelei draugų ar artimųjų grupei, taip pat labai aktualūs tam tikri patarimai yra skirti ir studentams – ypač tiems, kurie nori sutaupyti. Gi  beveik visi studentai keliaujantys iš vieno miesto ar išvis į svetimą šalį, nori tai padaryti kuo pigiau ir kuo daugiau sutaupyti. Taigi, pirmiausia studentams patartina įsigyti ISIC studento pažymėjimą. Su juo gausu nuolaidų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Su šiuo studentų pažymėjimu gausite nuolaidas pačiuose įvairiausiuose vietose: kavinėse, rūbų, maisto ar aksesuarų parduotuvėse, viešajame vietiniame, tarpmiestiniame ar tarptautiniame transporte, žinoma, kaip bebūtų gaila, bet lėktuvo bilietams nuolaidos su šia kortele negausite. Taip pat, štai kokia savo patirtimi yra pasidalinę kiti keliauti mėgstantys studentai:

–         Į keliones svarbiausia pasiimti tris būtiniausius dalykus – pasą arba asmens tapatybės kortelę, pinigų ir ISIC, su kuriuo galima labai daug sutaupyti kelionių metu;

–         Puikus būda sutauoyti kelionės metu yra tranzavimas. Šitaip keliaujant galima sutaupyti be galo daug, nors toks keliavimo būdas užima šiek tiek daugiau laiko nei įprastinis keliavimas mašina ar viešuoju transportu. Žinoma, šitaip keliaujant svarbiausia saugumas, taigi, jei jau nusprendėte tranzuoti tai taip keliaukite ne vieni, o bent jau vienu draugu.

–         Svarbiausia į kelionę neprisidėti nereikalingų dalykų ir pasiimti valgyti bent jau pirmai dienai, gi nežinai kaip pasiseks, ar bus kur pavalgyti, o valgyt tikrai norėsit.

Leave a Reply