Kokios būna erotikos prekės

Meilės žaidimėliai yra labai specifinis dalykas. Paprastai platesnę erotinę fantaziją turintiems žmonėms paprastų bučinių ir glamonių neužtenka, todėl tokiu atveju perkamos erotinės prekės.

Apsilankius eilinėj erotinių prekių parduotuvėje internete, pirmiausia susiduriama su daugybe pateikiamų kategorijų. Atskirai moterims, vyrams, poroms, fetišo prekės, erotinė kosmetika,paprastai  pateikiamos akcijos. Pasitaiko, kad tokiuose internetiniuose puslapiuose sukuriami ir forumai, blogai, kur erotinių prekių entuziastai gali anonimiškai bendrauti, dalintis patarimais ar fantazijomis.

Kas gi yra tos erotinės prekės? Į šią kategoriją pirmiausia įeina įvairiausi dalykėliai vyrams ir moterims. Atskirai moterims siūlomi vibratoriai. Tiesa, jų galima pasirinkti iš daugybės rūšių: iš tikroviškų vibratorių, vibratorių kiškučių, klasikinių vibratorių,  prabangių vibratorių, daugiafunkcių vibratorių, klitorio vibratorių, G-taško vibratorių. Skirtingos kainos, medžiagos, vibravimo funkcijos leis išsirinkti patį tinkamiausią. Toliau moterims siūlomi stimuliatoriai, kūno kojinės, erotiniai apatiniai, papuošalai, kremai susijaudinimui, sekso kosmetika, pompos, masažuokliai. Sunku patikėti, kad egzistuoja tokia didelė įvairovė, tačiau tai įrodymas, kad prie šių dalykėlių kūrimo ženkliai prisideda moterys, todėl akivaizdu, kokio malonumo šioms reikia.

Vyrams siūlomos dirbtinės vaginos,  sekso lėlės, papildai potencijai, prostatos masažuokliai, penio antgaliai, sekso uždelsėjai, preparatai erekcijos gerinimui, penio žiedai ir užveržėjai na ir seksualūs apatiniai vyrams bei prezervatyvai. Šie savo ruoštu taip pat patys įvairiausi – šildantys, šaldantys, masažuojantys, įvairiausių spalvų, dydžių ir skonių.  Ir tai toli gražu ne visos egzistuojančios erotinės prekės.

Poroms siūlomi analiniai žaisliukia, kamščiai, sekso žaidimai, erotiniai rinkinukai. Pavyzdžiui, antpirščiai su dygliukais, vibratorių rinkinukai, fetišiniai rinkinukai. Tokiose erotinių prekių parduotuvėse labai platus lubrikantų pasirinkimas. Siūlomi analiniai, vaginaliniai lurikantai, įvairių skonkų, kvapų, su įvairiausiomis veikimo ypatybėmis, pavyzdžiui, šildantys, šaldantys, oraliniai, vandens pagrindo. Fetišo skiltyje visada atrasite įvairiausių rūšių antrankių, botagėlių, odinių dirželių, fetišinės aprangos, aksesuarų. Jeigu esate lakios fantazijos, o jūsų partneris ar draugas turi gera humoro jausmą ir suprantą subtilias dovanas, erotinių prekių parduotuvėse galima rasti dovanų visoms progoms. Pavyzdžiui, prezervatyvų rinkinių, visokiausių kaiščių, žaidimų, žaisliukų ir panašiai. Štai tokios yra pagrindinės erotinės prekės.

 

Leave a Reply