S2 Galaxy telefonų aksesuarai

Kaip ir visi išmanieji telefonai šiais laikais, Samsung Galaxy S2 dėklai gali būti labai įvairios formos ir paskirties: galima rasti dėklų, kurie gali laikyti išmanųjį telefoną tokioje padėtyje, kad jis funkcionuotų kaip planšetė, galima rasti ir tokių, kurie dalinai atstoja piniginę – juose galima laikyti pinigus, korteles, kartais juose būna net vieta telefono valdymo pieštukui ar paprastam rašikliui. Nors gausu dėklų, kurie turi įvairias funkcijas, dažniausiai pasirenkami yra tiesiog apsauginiai ar tam tikrą dizainą turintys dėklai.  Nors populiariausi yra guminiai ar pigaus plastiko dėklai, Lietuvoje gan dažnai yra pasirenkami tie Samsung Galaxy S2 dėklai yra originalaus menininko kūrybos vienetiniai šedevrai: vis labiau populiarėjant parduotuvė yra ta, kurioje parduodami mediniai bei medžio imitacijos dėklai, ant kurių išgraviruoti pageidautini simboliai, žodžiai ar net paveikslėliai.

Parduotuvės pasiūla

Kaip ir kitos tokio tipo parduotuvės, taip ir ši, graviruoto medžio telefonų dėklų prekyba užsiimanti parduotuvė, pardavinėja dėklus, kurie tinkami gan plačiam telefonų spektrui. Natūralu, kad daugelis dėklų yra tinkami iPhone ir Android telefonams, tačiau čia galim įsigyti dėklų nešiojamoms planšetėms,  ar kitiems, nei Samsung Galaxy S2, modeliams. Įdomu tai, kad čia galima rasti netgi lipdukų Ipad planšetėms, kas Lietuvoje yra gan reta prekė.  Atrodytų, kad kaip ir kiekvienoje parduotuvėje, čia pasiūla gali būti gan siaura ir pasikartojanti (neretai galima pamatyti praeivį, turintį tokį patį išmaniojo telefono dėklą, kaip savojo), tačiau čia dėklai yra originalūs, daugelis jų yra vienetiniai. Elektroninėje parduotuvėje galima matyti daugiau nei kelis šimtus neseniai sukurtų dizainų.

Kokia idėja slepiasi už šios parduotuvės

Viena iš pagrindinių parduotuvės vizijų – originalumas. Kaip ir daugelis šiuolaikinio verslo atstovų, šios parduotuvės tikslas yra glaudžiai susijęs su orientaciją į klientą, jo poreikių išpildymą, reagavimą į visas užgaidas. Juk tokio tipo parduotuvės gyvena iš rekomendacijų, kurias perduoda klientas kitam klientui lūpos iš lūpų. Visai neseniai žmonės turėdavo labai skirtingus telefonus: visi jie atlikdavo panašią funkciją (trumposios SMS žinutės ir skambučiai) , tad jų skirtumas buvo labiausiai nulemtas tik originalumo poreikio. Šiais laikais perkamiausi telefonai yra tie, kurie veikia greičiausiai, turi plačiausią įstrižainę ir operacijas gali atlikti sparčiausi. Ne paslaptis, kad lyderiai tokių, geriausiai šias klientų užgaidas tenkinančių telefonų gamintojų, yra Samsung ir iPhone. Nors Samsung ir gamina telefonų modelius, kurie ir kainuoja mažiau, ir yra skirti mažiau uždirbančiai klientų grupei, iPhone išskirtinai gamina brangius telefonus, kurių vienetas kainuoja bent pusantro tūkstančio litų. Įdomu tai, kad Lietuvoje, kuri ekonomiškai nėra stipri šalis, beveik 30% gyventojų naudoja brangius arba itin brangius telefonus. Tokių telefonų modelių nėra daug ir vienas iš svarbiausių ir daugiausiai įtakos turinčių originalumo detalių yra būtent telefono dėklas. Taigi, apie originalumo svarbą parduotuvės kūrėjai akcentuoja ir savo vizijos apraše. Tad jeigu ieškote dėklo, kuris padėtų išsiskirti iš minios pilkų vartotojų ir turite S2 – tikime, kad mediniai Samsung Galaxy S2 dėklai būtų išskirtinis ir tinkamas sprendimas.

Akcija

Ypatingas pasiūlymas tik vasario mėnesį – dabar mediniai Samsung Galaxy S2 dėklai gali būti įsigyti pigiau. Perkant 2 dėklus, trečiasis dovanojamas nemokamai! Tad jeigu siekiate nudžiuginti savo artimuosius, galite rinktis tokią dovaną, kuri yra ir labai praktiška, ir universali savo kaina – prieinama ir pigesnių dėklų ieškantiems pirkėjams, tačiau ne per prasta ir tiems, kurie siekia originalaus dizaino. Parduotuvėje galite įsigyti ir dovanų kuponus, kurie gali tapti labai gera dovana.

Leave a Reply